204
single,single-post,postid-204,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Uznanie i nagrody dla zrównoważonych standardów i działań w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości

Award_Winners_2017_005_web_image_w920_h0

Uznanie i nagrody dla zrównoważonych standardów i działań w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości

Werner & Mertz Professional z dumą sponsoruje Europejskie Nagrody Branży Czystości i Higieny ( European Cleaning & Hygiene Awards ), które wyróżniają ogólnoeuropejskie standardy na doskonałym poziomie w branży profesjonalnego czyszczenia.

Objęcie patronatu nad takim wydarzeniem przez producenta marki green care PROFESSIONAL nie jest niespodzianką. green care PROFESSIONAL to marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie czystości i higieny, dzięki produktom, które wpisują się w zasady ekonomii cyrkularnej, wytwarzanym w zakładach produkcyjnych certyfikowanych EMAS .

Ceremonia wręczenia Europejskich Nagród Branży Czystości i Higieny odbyła się 9 listopada w Rzymie, razem z uroczystą kolacją. Dostawcy usług, zarządcy obiektów, użytkownicy, dystrybutorzy i producenci z branży profesjonalnego utrzymania czystości z całej Europy zostali nagrodzeni w 10 różnych kategoriach. Werner & Mertz, jako sponsor kategorii Zrównoważony Rozwój, mógł dumnie wręczyć nagrodę firmie czyszczącej Markas , wiodącemu dostawcy usług czystościowych na rynku włoskim, austriackim i rumuńskim, zapewniającemu usługi o najwyższej jakości w sektorach opieki zdrowotnej i wypoczynku.

„Wspieramy Europejskie Nagrody Branży Czystości i Higieny, ponieważ to jedna z niewielu nagród, która wyróżnia doskonałość procesów czyszczenia zarówno w firmach usługowych, jak i instytucjach, które utrzymują czystość we własnym zakresie. Producenci mają więcej okazji do uzyskania wyróżnień za swoje innowacje i zrównoważony rozwój, jak zbliżające się nagrody Interclean Innovation Awards”, powiedział Frank Vancraeyveld, CEO tana-Chemie GmbH oraz Szef Dywizji Profesjonalnej Grupy Werner & Mertz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.