251
page,page-id-251,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pralnia dla hoteli

Na ogólną ocenę hotelu składa się bardzo wiele czynników. Goście oceniają takie aspekty jak choćby wystrój, położenie, obsługa, a także czystość. Higiena obiektu to wyjątkowo ważny element, którego zaniedbanie może się bardzo niekorzystnie odbić na wizerunku całego hotelu. Sami to sobie wyobraźmy – przyjeżdżamy po długiej podróży na miejsce, udajemy się do naszego pokoju, po czym na widzimy na miejscu poplamione, pożółkłe poszewki. Trudno byłoby nazwać spanie w takim łóżku wypoczynkiem!

 

Działamy na rynku również jako pralnia dla hoteli – pierzemy dla naszych Klientów komplety pościeli oraz bielizny hotelowej. Dokonamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort Waszych gości!

 

Pralnia też może być eko!

 

Coraz częściej zwraca się uwagę na różnego rodzaju alergie skórne, które powstają w wyniku kontaktu ze środkami piorącymi. Dlatego też nowoczesne proszki i detergenty projektuje się obecnie tak, aby nie tylko skutecznie zmywały zabrudzenie, lecz także aby były delikatne dla skóry. W pracy korzystamy przede wszystkim ze środków wyprodukowanych przez firmę Werner & Mertz, które zostały odznaczone specjalnym certyfikatem Cradle to Cradle. Jest on nadawany tym produktom, które zostały wytworzone przy użyciu materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Dodatkowymi wymogami są między innymi wtórne wykorzystane surowców oraz odpowiedzialne wykorzystanie zasobów wodnych. Tak chętnie korzystamy z detergentów od Werner & Mertz, ponieważ są one bezpieczne nie tylko dla człowieka, lecz także dla całego środowiska.

 

Jednym z fundamentów naszej wydajności jest doskonale rozplanowany proces technologiczny. Materiały są segregowane według kategorii oraz poziomu czystości. Bielizna hotelowa jest czyszczona, a następnie dezynfekowana w specjalistycznych pralnico-wirówkach.

Profesjonalny sprzęt – profesjonalna jakość

 

Korzystamy ze sprzętów wyprodukowanych przez firmę Miele. Pracownicy naszej firmy zostali przeszkoleni z obsługi maszyn piorących, suszarek, a także z magla. Możemy się w tej kwestii pochwalić oficjalnym certyfikatem wystawionym przez producenta.

 

Szukasz zaufanego i sprawdzonego miejsca, gdzie możesz oddać pościel do wyczyszczenia i dokładnej dezynfekcji? Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!