133
page,page-id-133,page-parent,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Oferta

Poznaj oferowane przez nas marki

najlepsze w swoim fachu

Jako firma dystrybucyjna w swojej ofercie posiadamy pełną galę produktów i urządzeń potrzebnych do utrzymania czystości.

Nasze główne marki to :

logo PAPERNET

Marka Papernet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz biznesowych, wprowadziła na rynek nowoczesne systemy higieniczne. Spośród nich niewątpliwie wyróżnia się linia Bio Tech, która obejmuje innowacyjne papiery toaletowe. Podczas wytwarzania tych wielofunkcyjnych produktów wykorzystano aktywne biologicznie surowce. W papierze toaletowym Bio Tech znajduje się aż 5 bezpiecznych dla człowieka oraz środowiska szczepów mikroorganizmów.

werner-n-mertz-logo

Dział higieny profesjonalnej Werner & Mertz został utworzony w 1971 roku jako pionier w pełni zrównoważonych i wysoko wydajnych rozwiązań w dziedzinie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny, w takich obszarach, jak HoReCa, catering, biurowce, opieka zdrowotna, SPA & Wellness, przemysł czy przetwórstwo żywności. tana PROFESSIONAL oraz green care PROFESSIONAL są dwoma wiodącymi markami Werner & Mertz Professional.

Jako część firmy rodzinnej Werner & Mertz Group, założonej ponad 140 lat temu, jesteśmy przywiązani do lokalizacji naszej siedziby głównej w Moguncji. Zrównoważony rozwój nie jest traktowany jako tymczasowa moda. Stanowi tradycję, według której prowadzimy naszą działalność każdego dnia. Od samego początku ochrona zasobów naturalnych, zrównoważony rozwój i ochrona bioróżnorodności znajdowały się w centrum naszych zainteresowań. Odzwierciedleniem tej filozofii są nie tylko same produkty, ale także certyfikowane przez EMAS zakłady produkcyjne w Moguncji i Hallein czy budynek siedziby głównej w Moguncji, który został odznaczony platynowym certyfikatem LEED.

Nasi świetnie wyszkoleni, zmotywowani i proaktywni profesjonaliści oferują kompletne i dostosowane do indywidualnych potrzeb, w pełni zrównoważone rozwiązania utrzymania higieny, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

vileda_professional

Vileda Professional oferuje rozwiązania w obszarze utrzymania czystości oraz innowacyjne systemy dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży utrzymania czystości doskonale wiemy, czego potrzebują profesjonalne firmy sprzątające, działające w różnych branżach i oferujemy rozwiązania, które pomagają w szybszym oraz bardziej skutecznym utrzymaniu czystości, jak również w obniżeniu całkowitych kosztów działania przedsiębiorstwa.

logo_tork
Tork

Dlaczego Tork?
Tork to światowy lider produktów higienicznych.

Od papierowych ręczników w szpitalnych łazienkach po dozowniki do serwetek w restauracjach – Tork dba o komfort użytkownika i wygodę swoich klientów.

Będąc częścią SCA, dbamy o zaspokajanie potrzeb klientów w zrównoważony sposób, aby mogli oszczędzić czas, pieniądze i energię i skupić się na tym, co najważniejsze w prowadzeniu ich firm.
Oferta Tork

Gdy w grę wchodzi wycieranie, suszenie, czyszczenie lub polerowanie – zdaj się na nas. Nasze dozowniki, wkłady i usługi zaspokajają różnorodne potrzeby łazienek, branży przemysłowej, kuchni i restauracji. Dzięki nam możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne w Twojej firmie.

Znajdź najlepsze rozwiązanie, przeglądając nasze produkty lub rekomendacje.

Sprawdź nasze Katalogi
w wersji do pobrania

Zachęcamy do odwiedzenia działu „Do pobrania” gdzie umieszczamy katalogi naszych producentów.