480
page,page-id-480,page-child,parent-pageid-309,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Czyszczenie elewacji, dachu i kostki

Atrakcyjne i zadbane otoczenie domów i kamienic, salonów firmowych czy innych obiektów to wizytówka danego miejsca. Niestety z czasem zarówno sam budynek, jak i jego okolica traci swój pierwotny blask. Zamiast sięgać po odmalowywanie lub inne doraźne środki polecamy skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe czyszczenie elewacji, dachu i kostki brukowej w Bydgoszczy. W Tanax jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zadania i usunąć nawet najgorsze zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czyszczenie elewacji i dachu oraz mycie kostki brukowej – Bydgoszcz

 

W Tanax posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować rezultat na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. W rezultacie zarówno jakość, jak i efektywność naszej pracy jest bardzo wysoka. Ponadto w celu czyszczenia elewacji czy dachu korzystamy także z drabiny czy z rusztowania oraz innych środków, dzięki którym usuwamy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa wybranej powierzchni dokładną metodę mycia dobieramy indywidualnie.

Mycie elewacji, kostki brukowej i dachu – dlaczego my?

 

Realizujemy szeroki zakres zleceń, oferując czyszczenie dachu wykończonego dachówką i blachodachówką. Wykonujemy mycie elewacji z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej – jest to bardzo dobra i o wiele tańsza alternatywa dla malowania elewacji. Podczas prac jesteśmy w stanie pozbyć się nawet wieloletnich naleciałości. Oferujemy także mycie kostki brukowej. Skutecznie usuwamy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia środowiskowe, takie jak pleśń, porosty czy mech oraz kurz, smog oraz pył. Podczas prac wykorzystujemy myjki ciśnieniowe 160-250 bar. Są to niezawodne urządzenia pozwalające na szybkie i profesjonalne usuwanie zabrudzeń. Stosowany przez nas sprzęt doskonale sprawdza się w przypadku nawet trudnodostępnych miejsc. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych czyszczeniem elewacji, dachu i kostki brukowej z Bydgoszczy i okolic do skorzystania z naszej oferty.