428
page,page-id-428,page-child,parent-pageid-309,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Sprzątanie powierzchni użytkowych

Po co zatrudniać kilkoro pracowników, troszczyć się o sprzęt i materiały każdego dnia, skoro opiekę nad czystością powierzchni użytkowych można powierzyć specjalnym przedsiębiorstwom? Sprzątanie biur, hoteli i magazynów na terenie Bydgoszczy i okolic to kolejna z naszych usług, którą chcemy zaprezentować klientom szukającym jakości i czystości. Firma sprzątająca dysponująca nowoczesnym sprzętem potrzebna od zaraz? Zobacz, co możemy ci zaproponować.

Czyste meble i podłoga w biurze i hotelu

 

Sprzątanie biur, magazynów i hoteli nie ogranicza się tylko do czyszczenia podłogi czy dywanów, o czym piszemy poniżej. Naszym zadaniem jest pielęgnowanie także mebli oraz elementów wyposażenia wymienionych w umowie z klientem. Do zakresu obowiązków może należeć także utrzymanie czystości w toalecie. Na życzenie konkretnej firmy zajmującej powierzchnię w biurze, nasza ekipy sprzątająca może także odpowiadać za uzupełnianie środków higienicznych w łazienkach.

pokój-hotelowy

Miejsce do przechowywania? Zawsze czyste!

 

Sprzątanie magazynów to przede wszystkim czyszczenie powierzchni z intensywnych zabrudzeń. W zależności od typu umowy możemy się także podjąć sprzątania elewacji, a nawet dachu budynku. Jako firma sprzątająca, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, posiadamy również sprzęt odpowiedni do pielęgnacji paneli fotowoltaicznych.

sprzątanie-magazynów

Pranie dywanów i pielęgnacja podłogi – na jakim sprzęcie pracujemy?

 

Nasza firma sprzątająca w Bydgoszczy – w ramach usług proponowanych biurom, hotelom oraz magazynom, ma w swojej ofercie także pranie dywanów oraz maszynowe czyszczenie podłogi. To możliwe dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu od sprawdzonych producentów. Pranie dywanów w hotelu lub innym miejscu odbywa się przy wykorzystaniu środków i maszyn renomowanego producenta, marki Werner-Mertz. Wykładzina jest czyszczona zarówno na sucho, jak i na mokro. Brud zostaje wypłukany i odessany z materiału. Sprzątanie posadzki jest wykonywane m.in. przy użyciu odkurzaczy wodnych.

 

Szukasz firmy sprzątającej do biur, hoteli czy magazynów w Bydgoszczy i okolicach? Zapraszamy do kontaktu!