397
page,page-id-397,page-child,parent-pageid-133,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Papernet

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne środki oraz urządzenia niezbędne do utrzymania czystości, które produkowane są przez najbardziej uznane marki na rynku. Wśród nich wymienić można firmę Papernet z renomowanej grupy Sofidel. Światowy lider w branży higieny proponuje szeroką gamę wydajnych produktów, które powstały z myślą o poszanowaniu środowiska naturalnego. W bogatym asortymencie marki znajdziemy zaawansowane technologicznie produkty z serii Bio Tech, Dissolve Tech, Dry Tech, Freshen Tech, Full Tech oraz Defend Tech.

 

Bio Tech dla wymagających

 

Marka Papernet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych oraz biznesowych, wprowadziła na rynek nowoczesne systemy higieniczne. Spośród nich niewątpliwie wyróżnia się linia Bio Tech, która obejmuje innowacyjne papiery toaletowe. Podczas wytwarzania tych wielofunkcyjnych produktów wykorzystano aktywne biologicznie surowce. W papierze toaletowym Bio Tech znajduje się aż 5 bezpiecznych dla człowieka oraz środowiska szczepów mikroorganizmów.

 

Drobnoustroje produkują naturalne enzymy, które działają na niepożądane osady znajdujące się w rurach odpływowych WC. Spłukiwany materiał udrożnia instalację, niweluje chorobotwórcze drobnoustroje oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy. Inwestycja w papier toaletowy z serii Bio Tech marki Papernet szybko się zwraca, ponieważ stosując ten produkt, unikniemy nieprzewidzianego czyszczenia zablokowanej kanalizacji środkami mechanicznymi lub chemicznymi. Ponadto artykuł ten przekształca codzienną czynność w gest na rzecz ochrony środowiska.

 

Dissolve Tech – koniec z zablokowaną kanalizacją

 

Linia ta wyróżnia się wysoką wytrzymałością produktów o dużej chłonności, które rozkładają się czasie krótszym niż 6 sekund! Miękkie chusteczki, składane ręczniki oraz papiery toaletowe z linii Dissolve Tech można spłukać w WC podobnie jak tradycyjny papier. Produkty te po połączeniu z wodą błyskawicznie się rozpuszczają, dzięki czemu nie istnieje ryzyko zatkania rur kanalizacyjnych w toaletach, z których korzysta wiele osób. Stanowią one doskonałą propozycję dla hoteli, szpitali czy środków transportu wyposażonych w toalety.

 

Defend Tech chroni przed bakteriami

 

To bogata gama innowacyjnych produktów papierniczych, środków dezynfekujących oraz nowoczesnych, bezdotykowych dozowników, które zapewniają wysoką higienę i bezpieczeństwo. W rozwiązaniach tych zastosowano technologię, która chroni użytkowników przed bakteriami. W ofercie Papernet znajdujemy takie wyroby jak żele alkoholowe do rąk, spraye do dezynfekcji powierzchni czy składane ręczniki Defend Tech. Zastosowanie tych produktów ma na celu podniesienie standardów higieny oraz profilaktykę chorób. Wszystko te artykuły są certyfikowane i przyjazne środowisku naturalnemu.

 

Dry Tech do zadań specjalnych

 

Ręczniki z serii Dry Tech odznaczają się ponadprzeciętną chłonnością i wysoką wytrzymałością, dlatego sprawdzają się podczas sprzątania nawet najbardziej wymagających powierzchni i trwałych zabrudzeń. Materiał, z którego zostały wyprodukowane, choć bardzo mocny, jest równocześnie wyjątkowo miękki. Łatwo poddaje się procesom recyklingu, a także jest wydajny – do sprzątania wielu powierzchni wystarczy nawet kilka arkuszy. Linia Dry Tech pozwala na duże oszczędności dzięki mniejszemu zużyciu materiałów.

 

Freshen Tech – postaw na świeżość!

 

Dzięki nowoczesnej technologii możesz zniwelować nieprzyjemne zapachy w swojej łazience. Chusteczki toaletowe z serii Freshen Tech zawierają cząsteczki, które wychwytują zapach i gwarantują utrzymanie świeżości w pomieszczeniu przez długi czas. Produkty te sprawdzą się szczególnie w łazienkach bez okien i z ograniczoną wentylacją, gdzie zwykle wykorzystuje się odświeżacze powietrza w aerozolu. Chusteczki z tej linii pozwalają zrezygnować z zapachów w sprayu, zapewniając wysoki komfort korzystania z toalety.

 

Full Tech dla tych, którzy troszczą się o środowisko naturalne

 

Bezgilzowy papier toaletowy z czystej celulozy pozwala na ograniczenie ilości odpadów do minimum. Oferowane przez markę Papernet pełne rolki mają ponad 150 m długości, co przekłada się na ich ogromną wydajność. Pojedynczy produkt, mogący zastąpić kilkanaście popularnych rolek papieru toaletowego, oznacza nie tylko niższe koszty, ale również wygodę użytkowania. Zdecydowanie rzadziej musimy wymieniać ten artykuł, dzięki czemu oszczędzamy cenny czas.

Polecane produkty

Papernet