354
page,page-id-354,page-child,parent-pageid-133,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Vileda Professional

 

Świadczysz profesjonalne usługi sprzątające? A może oferujesz pokoje oraz domki na wynajem i zależy Ci na tym, żeby zrobić dobrze wrażenie na gościach? Sprzęt marki Vileda Professional dostępne w naszym sklepie pomogą Ci szybko i bez wysiłku zadbać o czystość w Twoim lokalu. Oferujemy na sprzedaż między innymi uniwersalne ściereczki wykonane z mikrowłókien. Są one dostępne w różnych kolorach, co ułatwi także organizację sprzątania. Szczególnie polecamy sprzęty do czyszczenia podłóg. Występują one w różnych wersjach – standardowej oraz kompaktowej, przeznaczonej do czyszczenia mniejszych powierzchni. Sprawdzą się one zarówno przy pracy z kafelkami i płytkami w kuchni czy łazience, jak również podczas czyszczenia listw przypodłogowych.

Dbałość o człowieka

 

Mimo że sprzątanie nie kojarzy się wielu osobom z czymś przesadnie wyczerpującym fizycznie, pod żadnym pozorem nie wolno zapominać o właściwej ergonomii pracy. Częste, powtarzające się ruchy mogą doprowadzić do przeciążeń barków, ramion czy nadgarstków. Dlatego też producent postawił tak duży nacisk na ergonomię pracy. Użytkownik może dostosować wybrany sprzęt sprzątający do swoich potrzeb w taki sposób, aby zmniejszyć niepotrzebne obciążenia oraz zminimalizować ryzyko powstania urazu.

Ponadto producent regularnie organizuje dodatkowe szkolenia z właściwej obsługi swoich wyrobów. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć absolutną pewność, że w 100% wykorzystają potencjał swoich narzędzi!

Dbałość o naturę

 

Vileda Professional to jednak nie tylko dbałość o zdrowie użytkownika, to także troska o środowisko. Wyroby tego producenta są przede wszystkim wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu będą mogły służyć nawet przez wiele lat od zakupu (i mimo intensywnej eksploatacji!).

Co więcej, sprzęty pozostają znacznie dłużej dostępne na półkach w imię mądrzejszego i bardziej odpowiedzialnego gospodarowania zasobami. Dzięki temu jako użytkownik będziesz w stanie bez problemu nabyć taki sam model swoich ulubionych narzędzi nawet wiele lat po zakupie!

Kontakt

 

Planujesz wyposażyć swoją firmę w profesjonalny sprzęt dla firm sprzątających? Już teraz złóż zamówienie i poczuj prawdziwą różnicę w jakości!

Polecane produkty

Wiadro zestaw z mopem UltraSpeed Mini Starter kit 10L

Wiadro zestaw z mopem UltraSpeed Pro Starter Kit 15L

Ścierka MicroTuff Base czerwona

Ścierka MicroTuff Base niebieska

Ścierka MicroTuff Base zielona

Ścierka MicroTuff Base żółta