464
page,page-id-464,page-child,parent-pageid-309,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pranie dywanów oraz wykładzin

Niezależnie od tego, czy podczas pracy przyjmujesz klientów i interesantów, przestrzeń dookoła musi być zadbana. Warto zatroszczyć się nie tylko o pielęgnację mebli czy okien, ale i podłogi. Czyszczenie dywanów, zwłaszcza tych, które na co dzień towarzyszą nam w publicznych pomieszczeniach, nie może ograniczać się do użycia odkurzacza i popularnego środka. Pranie wykładzin, którymi pokryte są biurowe podłogi, wymaga użycia odpowiednich produktów do pielęgnacji i urządzeń. Stosowanie metody ekstrakcyjnej to jeden z elementów naszej oferty, którą prezentujemy dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Z jakiego sprzętu korzystamy i jakimi metodami pracujemy? Pranie dywanów bez tajemnic

 

Pranie dywanów oferowane przez naszą firmę odbywa się przy użyciu urządzeń wiodącej marki Tennant. Wykorzystujemy środki chemiczne od producenta Werner-Mertz, dzięki którym czyszczenie tkanin jest prostsze i przede wszystkim bardziej efektowne. Jedną z metod pielęgnacji wykładziny jest pranie ekstrakcyjne. Polega na wypłukaniu brudu z wykładziny przy użyciu specjalnej dyszy. Woda zmieszana ze środkiem do czyszczenia dywanów po natrysku jest w szybkim tempie odsysana z powierzchni. Zalegający w strukturze dywanu brud w metodzie ekstrakcyjnej jest wciągany do zbiornika.

czyszczenie-dywanów

Pranie dywanów w hotelach, restauracjach i biurowcach

 

Pranie i czyszczenie wykładzin dla klientów z Bydgoszczy możemy przeprowadzać w mniej zaawansowany niż ekstrakcyjny sposób. W ofercie mamy także tradycyjne odkurzanie na sucho czy szamponowanie. Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do hoteli, restauracji i biurowców, w których najczęściej spotykamy miękkie tkaniny na podłogach. Mając doświadczenie i wiedze z zakresu pielęgnacji powierzchni o różnych strukturach, możemy zaoferować działania na najwyższym poziomie. Czystość i miękkość materiału gwarantowane!

Usługi sprzątające w Bydgoszczy – zapraszamy do kontaktu

 

Czyszczenie dywanów i wykładzin, przede wszystkim metodą ekstrakcyjną, to nasza specjalność. Jeśli prowadzisz firmę w Bydgoszczy i okolicach, zapraszamy do kontaktu. Przedstawiamy ofertę, która w pełni odpowie twoim potrzebom z zakresu prania tkaniny i być może innych usług sprzątających.