75
single,single-post,postid-75,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

WERNER & MERTZ WYGRYWA AMSTERDAM INNOVATION AWARD

nfp-160207-225_innovation_award_image_w920_h0

WERNER & MERTZ WYGRYWA AMSTERDAM INNOVATION AWARD

System Quick & Easy zwycięża w kategorii „Bezpieczny sprzęt i narzędzia do utrzymania czystości”

tana-Chemie GmbH, firma reprezentująca Dywizję Profesjonalną Grupy Werner & Mertz, została odznaczona nagrodą Innovation Award 2016 na targach w Amsterdamie za swój system utrzymania czystości QUICK & EASY. Zwycięzcy w trzech różnych kategoriach zostali ogłoszeni podczas ceremonii otwarcia targów ISSA/Interclean. Frank Vancraeyveld, CEO tana-Chemie i Dyrektor Dywizji Profesjonalnej w Grupie Werner & Mertz odebrał nagrodę za innowacyjne rozwiązania przyznaną firmie w Amsterdamie w kategorii „Bezpieczny sprzęt i narzędzia do utrzymania czystości”.

Nowy system QUICK & EASY green care PROFESSIONAL to przenośny, automatyczny system dozujący, na który składa się pięć biodegradowalnych receptur oraz jeden kartridż z wodą, zaprojektowane zgodnie z filozofią green-Effective®. Nie wymaga instalacji, serwisowania ani instrukcji użycia. Jedna głowica do natryskiwania pianki wystarcza do wielu obszarów aplikacji. Prosty w użyciu system plug-and-play (podłącz i uruchom) umożliwia szybką i bezpieczną aplikację pianki na każdą powierzchnię. Środki czyszczące i woda są automatycznie mieszane podczas natryskiwania. Kartridże wymienne posiadają certyfikat Cradle to Cradle™ GOLD, a przyjazne dla użytkowników i środowiska formuły otrzymały nawet certyfikat platynowy. Wszystkim produktom z serii QUICK & EASY został również przyznany certyfikat EU-Ecolabel.

Połączenie ergonomii, wydajności i filozofii zrównoważonego rozwoju w jednym produkcie zdołało przekonać dziewięciu członków międzynarodowego jury i pozwoliło Grupie Werner & Mertz pokonać 110 konkurentów. Nagroda Amsterdam Innovation Award została w tym roku wręczona po raz jedenasty.

Zdjęcia: Zespół Werner & Mertz otrzymuje nagrodę Amsterdam Innovation Award w kategorii „Bezpieczny sprzęt i narzędzia do utrzymania czystości”. Autor: ©NFP

Więcej informacji pod adresem: Amsterdam Innovation Award 2016

ZOBACZ FILM INSTRUKTAŻOWY O SYSTEMIE QUICK & EASY

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.