TANAX | Oferta
133
page,page-id-133,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Oferta

Poznaj oferowane przez nas marki

najlepsze w swoim fachu

Jako firma dystrybucyjna w swojej ofercie posiadamy pełną galę produktów i urządzeń potrzebnych do utrzymania czystości.

Nasze główne marki to :

werner-n-mertz-logo
Werner & Mertz Professional

Dział higieny profesjonalnej Werner & Mertz został utworzony w 1971 roku jako pionier w pełni zrównoważonych i wysoko wydajnych rozwiązań w dziedzinie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny, w takich obszarach, jak HoReCa, catering, biurowce, opieka zdrowotna, SPA & Wellness, przemysł czy przetwórstwo żywności. tana PROFESSIONAL oraz green care PROFESSIONAL są dwoma wiodącymi markami Werner & Mertz Professional.

Jako część firmy rodzinnej Werner & Mertz Group, założonej ponad 140 lat temu, jesteśmy przywiązani do lokalizacji naszej siedziby głównej w Moguncji. Zrównoważony rozwój nie jest traktowany jako tymczasowa moda. Stanowi tradycję, według której prowadzimy naszą działalność każdego dnia. Od samego początku ochrona zasobów naturalnych, zrównoważony rozwój i ochrona bioróżnorodności znajdowały się w centrum naszych zainteresowań. Odzwierciedleniem tej filozofii są nie tylko same produkty, ale także certyfikowane przez EMAS zakłady produkcyjne w Moguncji i Hallein czy budynek siedziby głównej w Moguncji, który został odznaczony platynowym certyfikatem LEED.

Nasi świetnie wyszkoleni, zmotywowani i proaktywni profesjonaliści oferują kompletne i dostosowane do indywidualnych potrzeb, w pełni zrównoważone rozwiązania utrzymania higieny, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

vileda_professional
Vileda

Vileda Professional oferuje rozwiązania w obszarze utrzymania czystości oraz innowacyjne systemy dla profesjonalnych użytkowników. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży utrzymania czystości doskonale wiemy, czego potrzebują profesjonalne firmy sprzątające, działające w różnych branżach i oferujemy rozwiązania, które pomagają w szybszym oraz bardziej skutecznym utrzymaniu czystości, jak również w obniżeniu całkowitych kosztów działania przedsiębiorstwa.

logo_tork
Tork

Dlaczego Tork?
Tork to światowy lider produktów higienicznych.

Od papierowych ręczników w szpitalnych łazienkach po dozowniki do serwetek w restauracjach – Tork dba o komfort użytkownika i wygodę swoich klientów.

Będąc częścią SCA, dbamy o zaspokajanie potrzeb klientów w zrównoważony sposób, aby mogli oszczędzić czas, pieniądze i energię i skupić się na tym, co najważniejsze w prowadzeniu ich firm.
Oferta Tork

Gdy w grę wchodzi wycieranie, suszenie, czyszczenie lub polerowanie – zdaj się na nas. Nasze dozowniki, wkłady i usługi zaspokajają różnorodne potrzeby łazienek, branży przemysłowej, kuchni i restauracji. Dzięki nam możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne w Twojej firmie.

Znajdź najlepsze rozwiązanie, przeglądając nasze produkty lub rekomendacje.

Sprawdź nasze Katalogi
w wersji do pobrania

Zachęcamy do odwiedzenia działu „Do pobrania” gdzie umieszczamy katalogi naszych producentów.